(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Hakkımızda

Ege-Ser Design

Baha KİPER 26 yıl boyunca sektörün öncü firmalarından özellikle inşai ve inşai teknik servis alanında üst düzey pozisyonlarda yer almıştır. Bu sektörel tecrübeler ve yıllar içinde edindiği profesyonel bakış açısı ile 2014 yılında uzman ekibini kurarak mimari tasarımlar/uygulama ve inşai alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.

Proje tasarımdan uygulamaya kadar her aşamada yer alan mimari disipline uygun çözümler üreterek bir çok önemli yapının ortaya çıkmasında pay sahibi olmuştur. Mimari alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden EGE-SER DESİNG bilgisayar destekli tasarım programlarından yararlanarak 3D (üç boyutlu) modellemeler ve animasyonlar ile projenin bitmiş halini sanal gerçeklik ortamında müşterilerine suna bilmektedir. Çözüm odaklı çalışma sistemini prensip haline gitren EGE-SER DESİGN sizinle birlikte gelişmeyi ilke edinmiştir.

Bunun yanısıra müşteri memnuniyetini arttırmak ve daha hızlı sonuç elde etmek amaçlı EGE-SER DESİGN olarak birden fazla sektörle alt taşeron anlaşması yaparak firmalara tek çatı altında hizmet vermektedir.

İhtiyaca yönelik hizmet politikası

İhtiyacınıza maliyet ve fayda bakımından en iyiye ulaştırıyoruz.

Butik ve ekonomik yaklaşım

Butik işletme kültürü ile kişiye özel minium maliyet en hızlı hizmeti amaçlamaktayız.

Çözüm odaklı düşünme

Deneyimlerimizin desteği çok farklı alternatif çözümler üretmekteyiz.

2013'ten beri etkin, müşteri odaklı, alternatif çözümler üretmekteyiz

Yeni Teknolojiler

Uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimiz alanlarda sürekli yeni teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip ederek zamanı yakalayan ve ileriye taşıyan projeler gerçekleştirmekteyiz

Çözüm Odaklı

Müşterilerimizin hizmet verdiğimiz alanlarda çözüme alternatif çözümler üretmeyi bu sayede özgünlüğü hedefliyoruz.

Hızlı Uygulama

Butik yaklaşımımız ile müşterilerimize en hızlı hizmeti vermekteyiz.  özellikle iş planlarımızı yaparken müşteri aciliyetlerini göz önünde bulundurarak bu prensip ile hizmet vermekteyiz.