(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Hizmetlerimiz

Mimari Çözümler

Uzun yıllardır sektörde olmanın birikimi ve aynı zamanda kalitemiz ile müşterilerimizin isteklerine kaliteli, rakiplerimize göre daha ekonomik ve özellikle ihtiyaca yönelik çözümler üretmekteyiz.

Mimari Çözümlerimizi İnceleyin

Kafeterya Çözümleri

Yemekhane ve ağırlıklı olarak Kafeterya çalışmalarımız bizi özellikle bu alanda ön plana çıkarmaktadır. Kafeterya çözümlerimizde ihtiyaca ve amaca yönelik Büfe, Tramvay Kafe, Karavan Kafe, Corner Kafe ve Konsept Kafeler üreterek bu hizmeti talep eden müşterilerimizin isteklerine çözümler sunmaktayız.

Kafeterya Çözümlerimizi İnceleyin

Yemekhane Çözümleri

Yemekhane ve Endüstriyel Mutfak konularında sektörün önde gelen catering firmaları ile çalışıyor olmamız zaman içinde karşılıklı olarak vizyonlarımızın gelişimine katkı sağlamış ve bu anlamda özellikle konsepte uygun yemekhane çözümleri ile sizlere uygun yemekhane çözümleri bulacağımıza eminiz.

Yemekhane Çözümlerimizi İnceleyin

Endüstriyel Mutfak Çözümleri

Endüstriyel mutfak kurulumu, tasarlanması ve projelendirilmesi konusunda yılların getirdiği uzmanlığımızı sürekli pekiştirmekteyiz. Alan, süre, Verilecek hizmetin kalitesi, maliyet gibi konuları göz önünde bulundurarak kurulacak endüstriyel Mutfağı optimum noktaya taşıma ve uygulama temeline dayalı çözümler üretmekteyiz.

Endüstriyel Mutfak Çözümlerimizi İnceleyin