(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

İnşaat Tamir Bakım

İnşaat Tamir Bakım

Zaman geçtikçe her yapılan bina yıpranmakta ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu yıpranma yapının güvenliğinden kullanımının kalitesine kadar bir çok unsuru etkilemekte. Projede yapılacak tamir bakım ve revize işlemleri, yapının kendini güncellemesi, depreme dayanıklı hale gelmesi ve görsel olarak zamanı yakalamasına olanak sağlamaktadır.

 

KEŞİF YAPILMASI

Konusunda uzman personellerimiz ve mimarlarımız inşaat konusunda tamir bakıma ihtiyaç duyulan yerler detaylı olarak keşif yapılarak analiz ederler.

BRİFİNG

Ekip yapı sahiplerine yapılan keşfin ve analizin sonuçlarını tamir ve bakımı istenen yapının hangi konularda desteğe ihtiyaç duyduğu konusunda bilgi verir. Yapı sahiplerinin aynı zamanda istediği revizyonlar ile ilgili fikir alış verişi yapılır.

PROJE TASARIMI

Yapılan fikir alışverişinden ve maliyet değerlendirmelerinin ardından proje müşterinin isteklerine en uygun cevap verecek şekilde 3 boyutlu olarak tasarlanır. Bu aşamada tasarlanan projenin gerçeğe en yakın şekli ile yapını bitmiş şeklini aktarmak bizler açısından önemlidir.

İNŞAAT TAMİR BAKIM UYGULAMASI

Yapılan fikir alışverişleri ve maliyet analizleri sonucunda çıkan tasarım uygulama ekibimiz tarafından iş akı programı eşliğinde uygulamaya geçirilir ve bu kısımda her türlü aşamada müşteriye bilgi verilir.

  Şirketimiz 2013 yılından itibaren İnşaat Tamir Bakım alanında hizmet vermekteyiz. Özellikle bu kısım bizler için çok önemli olup yapılan lokal müdahaleler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üreterek özellikle firma güvenilirliği oluşturmayı amaçlamaktayız.

 

Özellikle tasarım ve uygulama kısmında 3 boyutlu modellemeler, animasyonlar, projenin bitmiş halinin gösterimlerini müşteriye sunarak uzman çözümler üretmekteyiz.