(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Kafeterya Çözümleri

Kafeterya Çözümleri

Yemekhane ve ağırlıklı olarak Kafeterya çalışmalarımız bizi özellikle bu alanda ön plana çıkarmaktadır. Kafeterya çözümlerimizde ihtiyaca ve amaca yönelik Büfe, Tramvay Kafe, Karavan Kafe, Corner Kafe ve Konsept Kafeler üreterek bu hizmeti talep eden müşterilerimizin isteklerine çözümler sunmaktayız.

Tramvay Kafe& Karavan Kafe

Uzun süre yolcu taşımada kullanılan tramvaylar, ve karavanlar günümüzde bu amaçlarının dışına çıkarak yepyeni birer yüz kazanmaktadır. Tramvayların ve karavanların kafeterya olarak hizmet vermesi ile kurulan samimiyet özellikle kafe müşterilerinin dikkatini çekmektedir Bu alanda tramvayları ve karavanları kafe olarak yeniden düzenleyerek kafeterya üretimlerinde alternatif ve dikkat çekici konseptler tasarlamaktayız.

Corner Kafe

Köşebaşı alanların vazgeçilmez hizmet mekanları olan Corner Kafeler farklı konseptlere , lokasyona, hizmet vereceği kitlelere göre EGESER DESIGN tarafından tasarlanarak müşterilerine hazır hale gelmektedir.

Büfe Çözümleri

Küçük alanlarda hızlı ve kapasiteli hizmet vermeyi amaçlayan büfeler üretim türüne ve amacına göre tarafımızca tasarlanmaktadır.

Konsept Kafe

İşletme ömrü boyunca özellikle yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile çalışıyor oluşumuz özellikle tasarlanan alanın estetiği ve sunumu konusunda kendimize büyük yetkinlikler katmamızı sağlamıştır. Bu deneyim ve algı ile ihtiyaca yönelik Konsept Kafeler ve Konsept alanlar üretmekteyiz.

2013 yılından günümüze yiyecek ve içecek sektörünün bizlere kazandırdığı vizyon ve estetik algısı ile küçük alanlarda büyük değişiklikler yaparak bu alanları en uygun şekli ile müşterilerimize sunmaktayız.

Özellikle küçük alanların en etkin ve en estetik şekilde kullanılmasını amaçlayarak tasarladığımız alanlar çok dikkat çekicidir.