(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Mimari Çözümler

Mimari Çözümler

Firmamız, yeni hayat alanları oluştururken yalnızca mimarı dokunuşlar yapmakla kalmayıp içten, samimi ve özel hissettiren konseptlere imza atmaya hedeflenmiştir. Egeserdesign olarak önceliğimiz, tasarımlar ve konseptler oluştururken müşterilerimizin kişiliğini tanımak ve bunu tasarımlarımıza yansıtmaktır. Bu sebeple  her türlü çalışma alanını koşullara bağlı olarak planlamak vizyonlarımızın içindedir.

 

PROJE DANIŞMANLIĞI

Müşterilerimizin beklentileri ve bütçeleri doğrultusunda proje içerisinde bulunan farklı disiplinlerin en başarılı şekilde yönetimini ve tüm detayları ile denetimlerini sağlıyoruz.

KONSEPT VE TASARIM

Alanlarında uzman ekip arkadaşlarımız ile yaratıcılık, fonksiyonellik ve estetik değerleri 3 Boyutlu
teknolojinin sunduğu en son olanaklarla özgün ve güncel mimari ve iç mimari çözümler yaratıyoruz.

PROJELENDİRME

Projelerin gerekli bütün detaylarının çizilerek şantiye imalatı esnasında yaşanabilecek bütün sorunların engellenmesi de proje servisimizin en önemli etkenlerinden birini oluşturmaktadır.

ŞANTİYE İMALATI

Projeye en uygun güncel ürünler ve imalat ekipleri ile şantiye üretim sürecinin yönetimini, sonuç odaklı olarak tüm koordinasyonları sağlıyoruz. Bu koordinasyon süresi boyunca iş ve çalışan güvenliği ve fiyatların denetlenmesi imalat servisimizin en büyük bir diğer başlıkları içerisinde yer alır

PRENSİBİMİZ ”Trend” çerçevesi sınırlarında anlık isteklerden ziyade, kendine has styling değerleri olan, algı düzeyini maksimuma taşıyan, stratejileri üstün düzeyde tutarak  hizmet vermektir.

 

Özellikle tasarım ve uygulama kısmında 3 boyutlu modellemeler, animasyonlar, projenin bitmiş halinin gösterimlerini müşteriye sunarak uzman çözümler üretmekteyiz.