(0212) 276 06 05 Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Mobilya

Mobilya Çözümleri

Ev dekorasyonlarında ve mekan dekorasyonlarında, tasarlanan mobilyanın var olan yapının özelliklerine ve görselliğine uygun olması yapının kendini sunmasını ve bütünlüğü sağlaması açısından önemlidir.

Mobilya ve aksesuar tasarımlarında özgünlük büyük bir kıstastır ve özgün tasarıma sahip mobilyalar dekorasyonda fark yaratacaktır. Bu nedenle de mobilya tasarımlarından özgün tasarıma ait olanların seçilmesine özen gösterilmelidir.

UYGULAMA ALANLARI

Müşteri beklentilerine uygun ,özel ev mobilyaları, ofis mobilyaları, restaurantlar, oteller ve çeşitli mekanlar Proje ve Tasarımlar gerçekleştirmektedir. Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

KEŞİF YAPILMASI

Uzman mobilya ekibimiz mobilyanın konulacağı alanı ve kullanım amaçlarını göz önünde bulundurarak istenilen tasarımın keşfi tamamlanır.

BRİFİNG

Ekip tasarım yapılmasını isteyen müşteri ile mobilyanın detay özelliklerini ve görsel beklentinin ne olacağını belirler.

PROJE TASARIMI

Proje 3 boyutlu ve gerçekliğe en yakın şekli ile tasarlanarak müşteri onayı alındıktan sonra üretim atölyemizde kullanıma hazır hale getirilir.

Özel ev mobilyaları, ofis mobilyaları, restaurantlar, oteller,hastaneler ve çeşitli mekanlar modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindedir. Bunun için de Türk Mobilya Tasarım firmalara, otel ve hastanelere, ofislere uygun model ve tasarımlar sunar, bu model ve tasarımlara uygun büro mobilyaları, özel ev mobilyaları otel ve hastaneler için gerekli aksesuarları temin ederek müşterilerinin güzel bir mekan için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılar. Mobilya sektöründe seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru ve güzel işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.

Müşterilerinin mekanlarını renklendirmekte, onlar için rahat , harekete geçirici, performans saglayıcı, onların değerlerine değer katıcı mobilyalar üretmektedir.Tek yapmanız gereken ”projeniz veya özel üretim” talebinizi, varsa örnek tasarımlar ve fotoğraflar ile birlikte, bizlere iletmektir.